| simo80 a întrebat:

Buna,as vrea sa imi dati o idee despre cum sa sustin lucrarea de licenta cat tine speech-ul? ce sa zic din lucrare pentru ca am jocuri didactice la copii mersi

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In general prezentarea tine 15 min din care 10-12 vb tu restul intrebari.

La inceput trebuie sa prezinti tema aleasa si motivatia, apoi apoi prezinti tema mai pe larg, contributia ta la tema prezentata, anumite rezultate in timpul cercetarii temei, concluzii, cercetari ulterioare.