| MoreFun a întrebat:

As vrea sa intreb daca merita sa urmez Universitatea de Medicina si Farmaceutica din Targu Mures, mai precis Farmaceutica.
Merita? As putea gasi loc de munca dupa ce termin aceasta facultate? Si ce posibilitati pentru locuri de munca as avea?

1 răspuns:
| Robert_Molea_1997 a răspuns:

Hey! Buna, nu merita aceasta universit ate, verisoara mea si-a deschis propiul helpnet 24/24 7/7 in Pitesti cu universitatea din Bulgaria! Daca sti engleza acolo sti totul!
Multa bafta cu acest raspuns sper sa intri si sper sa-mi dai o funda!