| LaraClarice a întrebat:

Buna!
As vrea sa invat limba germana, dar nu am bani se meditatii sau cursuri. Stiti cum m-as putea descurca?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Sunt cursuri online de orice limba, trebui doar sa cauti pe internet.

3 răspunsuri:
| nugasescusernameliber a răspuns:

Incearca sa-ti cumperi ghiduri de conversatii, nu sunt asa scumpe si inveti expresiile uzuale. Iar mai apoi poti incerca sa te uiti la filme in germana fara subtitrare sau sa asculti melodii.

| Andersen2k18 a răspuns:

Exista ghiduri pe net care te invata orice limba, le poti cauta ca sa te ajute.

| Throwaway4552244 a răspuns:

Eu unul am invatat dintr-o culegere pe care am luat-o cu aprox. 20 de lei si de pe site-ul Duolingo, sunt si alte limbi straine pe care le poti invata acolo si e gratis.