| BubbleShoot a întrebat:

Buna :*..as vrea sa`mi dati niste idei/exemple de facultati! fundtia` :*:* byee` >:d

Răspuns Câştigător
| MissDyDee a răspuns:

Universitatea Bucuresti, Politehnica, Universitatea de Constructii..acum depinde de preferinte....la Univ Buc poti veni pe profil de filologie gen Limbi straine, Litere, Geografie, Geologie, Geodezie, Filosofie etc. dar are si ramura de Matematica, Fizica, IT Biologie, Ecologie, Biochimie si chestii d.astea. La Politehnica daca te duci te duci in mod cert pe matematica si fizica : Electronica, Transporturi, s.a.m.d.Iar pe la Constructii pe acolo tot asa au profil de mate, fizica, chimie chestii d.astea dar din cate stiu eu au si ramura de Limbi Strainehappy. Sper sa te ajutehappy

2 răspunsuri:
| love10andra a răspuns:

Pai...eu cand ma voi face mare voi da la Drept..toate facultatile sunt bune.dar acesta este si usor nu esti stresata castigi si multi bani...eu zic ca e ok.dar acum depinde ce-ti place tie. daca-ti place Medicina poti da la medicina.fa ce-ti place tie. Fundaa?

| Iwliia a răspuns:

De Psihologie, De Litere, De geografie, De Informatica..etc. Funda?