| xFaith a întrebat:

Am o agenda noua si as vrea sa imi scriu tot feluri de chestii big grin chestii haioase, chestii despre dragoste, etc happy puteti sa imi dati niste exemple sau idei big grin?

Răspuns Câştigător
| Roar a răspuns:

Pai sis, mai uita-te pe net la imagini si incearca sa le desenezi, sau invata sa scrii stil graffiti, fa tot felul de sign-uri, sau cand se intampla ceva amuzant din viata ta, fa o banda desenata love struck. Cand vei revedea agenda iti vei aminti cu drag de acel moment happy. Mai intreaba-ma pe mess :*