| Motisor a întrebat:

am o trimitere la dermatologie si vreau sa stiu daca am nevoie de carnetul de elevi sau adeverinta de elev?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

Ai nevoie doar de buletin si trimitere si daca ai cardul de sanatate.

| Motisor explică (pentru MihaiNicu23):

Pai nu am cardul de sanatate ca abia am implinit 18 ani si nu mi-a venit.

| MihaiNicu23 a răspuns (pentru Motisor):

Te duci fara el ca merge atunci.

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Trimiterea de la medicuk de familie să o ai!

| Caba_Ciprian_2000 a răspuns:

Doar trimiterea de la medicul de familie

| andreeacojoc3445 a răspuns:

Trimiterea este suficienta.

| Panduta31 a răspuns:

Trimiterea si buletinul daca ai card de sanatate. daca nu ai o sa iti trebuiasca o adeverinta ca esti inca la scoala.

| Motisor explică (pentru Panduta31):

Nu trebuie adeverinta, am fost doar cu buletinul si trimiterea chiar daca nu mi-a venit cardul incawinking ti-am raspuns ca sa stie si altii.