| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa știu cum se stabilește procentul în problemele de ereditare din biologie vegetala si animala. Cat mai clar ca nu înțeleg sad

3 răspunsuri:
| Raluca232 a răspuns (pentru sierra1):

Am cautat, nu scrie nimic legat de acele procente, am cautat și probleme rezolvate și nu găsesc explicație

| Paulllllla a răspuns:

Ai pus intrebarea asta de cel putin 6 ori. Nu ti-ar fi mai simplu sa intrebi o profesoara/profesor sau pe vreun grup pe Facebook cu biologie si poate afli raspunsul?