| faranume_1314 a întrebat:

As vrea sa stiu imprimanta canon mp250 are cartuse reincabile?

5 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Dacă ai bani de dat pentru centrele de reîncărcare, atunci DA, cu siguranţă.
Dacă vrei însă să ţi le încarci tu acasă, îţi recomand imprimantele din seria HP Deskjet Series (atât cele multifuncţionale cât şi cele simple).
La Canon, ca să încarci acasă, e foarte greu spre imposibil pentru că există un cip pe cartuşe ce trebuie resetat electronic, or... asta nu-i la îndemâna oricui.
Salut.

| Bastet a răspuns:

Da...am eu acest gen de imprimanta:*...primesc funditabig grin?

| Xname a răspuns:

Da! Poti reincarca cartusele la un centru specializat si te costa 10-15 lei pentru ambelewinking

| francesca48 a răspuns:

Da, are
si eu am acelasi tip de imprimanta si i-am reincarcat cartusele si merge bine big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da are cartuse reincarcabile