| florinaaa a întrebat:

As vrea sa stiu si eu care sunt profilurile liceului economic Ion Ghica Targoviste. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Mayra03A a răspuns:

Pai eu sunt a 9. a si anul mi.a dat un ghid pentru licee. iti zic exact cum scrie
-> Domeniul de pregatire: economic-4 clase/120 locuri
Posibilitati de calificare profesionalatime outehnician in administratie(30 locuri); -tehnician in activitati economice(90 locuri)
-> Domeniul de pregatire: comert-2 clase/60 locuri
Posibilitati de calificare profesionalatime outehnician in achizitii si contractari(30 loc.);-tehnician in acrivitati de comert(30 loc.)
-> Domeniul de pregatire: turism si alimentatie-2 clase/60 locuri
Posibilitati de calificare profesionala: -tehnician in turism(30 loc.); -tehnician in hotelarie(30 loc.)

cam atat. funda?batting eyelashes

1 răspuns:
| florinaaa explică:

Multumesc:*