| T3qUyLa a întrebat:

as vrea sa stiu si eu cate ore de sport ai pe saptamana la profilele mate-info/filologie/bio-chimie/economie. MS

Răspuns Câştigător
| bmm a răspuns:

In cls a9a si a10a ai 2 ore pe saptamana
in a 11a si a 12a ai una singura, dar poti face 2 ore doar daca alege toata clasa optional de sport

6 răspunsuri:
| TdsdfcelMaiStupid a răspuns:

Nu conteaza ce profil ai doar daca nu e liceu sportiv
toti au o ora pe saptamana(cei de la liceui)

| xCatastrophe a răspuns:

La mate info si economie 1 la chimie bio 2 si filo tot 2 la noi la liceu asa este.big grin

| smashedblackfox a răspuns:

Eu stiu ca la primele doua ai doar 1 pe saptamana, si probabil ca tot una la celelalte

| smashedblackfox a răspuns:

Deci vad ca depinde si de liceu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La filologie am 1 ora de sport pe saptamana.La restul nu stiu.