| simo0393 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu cu ce medie se intra la facultatea de psihologie in Timisoara la fara taxa. Multumesc!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La buget sa intra cu mediile cele mai mari, primii 10 sau 20 care au mediile cele mai mari, aceia intra la buget (fara taxa).

| dullcat a răspuns:

Astfel de informatii le afli cautand pe siteul facultatii.Succes.

| mODIN a răspuns:

Anul trecut ultima media la buget a fost 8, 63
http://fsp.uvt.ro/wp-content/uploads/2023/07/admitere-2022.zip

| Bocanc34 a răspuns:

Https://letmegooglethat.com/? q=medie+admitere+facultate+psihologie+Timisoara