| RayKzor51 a întrebat:

Vreau sa ma inscriu la facultatea de psihologie din Timisoara si nu stiu cu cat se intra.
Stie cineva mai multe informatii? de ce medie am nevoie ca sa pot intra la facultate?
ce medie trebuie sa am la bac?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Gasesti toate raspunsurile la intrebarile tale daca o sa citesti Admiterea 2023 de pe site-ul oficial al facultatii.

| darrio2007 a răspuns:

Dacă întrebi așa ceva e clar că nu ești bazat pe ceea ce știi.

| LordCristobal a răspuns:

Intra pe site-ul facultatii si o sa vezi acolo cum se face admiterea.