| Evelyne96 a întrebat:

As vrea sa va intreb cand se poate depune cererea de transfer de la un profil la altul, ce documente imi trebuie( am inteles ceva de o scrisoare de intentie?) si daca se dau diferente daca sunt la mate-info si vreau la stiinte ale naturii. Si legat de asta, la ce materii se da bac-ul la stiinte?

1 răspuns:
| MadiiM a răspuns:

In cazul unui transfer de la un profil la altul, ar trebui sa ceri informatiile necesare la secretariatul scolii, iar in ceea ce priveste materiile din care se da bacalaureatul la stiinte sunt : Limba Romana, Matematica si Biologie.