| veveritzele a întrebat:

Daca vreau sa ma transfer de la mate-info la stiintel naturii, am inteles ca nu trebuie sa dau diferente. Dar eu m-am decis acum, in vacanta, si nu stiu daca mai am cum sa depun cererea acum. Stiti cumva cand se depun cererile?

Răspuns Câştigător
| elizasedai a răspuns:

Trebuia sa faci acest dosar pana acum straight face. Incearca sa mergi la liceul respectiv si vorbeste cu doamnele de la secretariat, poate mai poti sa te transferi, in ultima clipa. Nu pierde vremea, daca vrei sa te transferi!

| veveritzele explică (pentru elizasedai):

Multumesc mult de raspuns! happy

| elizasedai a răspuns (pentru veveritzele):

Nu ai pentru ce. Bafta!