| euelena a întrebat:

As vrea sa va intreb ce credeti despre liceul Cantemir Voda. Eu vreau la mate-info bilingv engleza.E un liceu bun? Merita?

3 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Da liceul este unul bun. am cativa prieteni acolo happy.

| BlackheartQueen a răspuns:

Am terminat liceul asta. happy Am fost la intensiv informatica. Liceul e ok, mie mi-a placut happy

| Tops a răspuns:

Bilingv engleza? Sau engleza intensiv?
In general profilul de mate-info este cel mai bun plus ca poti primi o slujba foarte buna pe viitor.Deci daca inveti bine iti zic sa te duci iar cu bacul nu-ti face probleme ca pana o sa termini matematica va fi obiect obtional la BAC