| anonim_4396 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu mai multe despre liceul Gheorghe Sincai din Bucuresti.sau mai exact despre profilul filologie.Merci!

Răspuns Câştigător
| LorDLeoN a răspuns:

Http://www.gheorghesincai.ro/youtube.php Uite aici despre liceu si videoclipuri nu stiu e seitu liceului funda sau da clic pe linkul asta www.zuum.ro/pagina.php?id=902

2 răspunsuri:
| dotcube a răspuns:

Pai ce anume vrei sa stii? De ex la filo dai teza la romana, engleza, latina si geografie/istorie.

| HelăăuKitty a răspuns:

Pai ce anume vrei sa stii? De ex la filo dai teza la romana, engleza, latina si geografie/istorie.