| Nynutza777 a întrebat:

astazi imi ia doamna profesoara de engleza dosarul la corectat si habar nu am ce sa pun in el sa fie mai frumos... ea a zis cu cat e mai colorat si frumos cu atat mai mult creste nota...deci care ma ajuta? si as mai vrea niste site-uri de pe care sa strag ceva la imprimanta. funda( sunt in clasa a 6a)

2 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Atunci cand v-a dat de facut portofoliul, cu siguranta profesoara va spus si ce trebuie sa contina. Daca nu stii ce trebuie sa contina, suna o colega si intreab-o pe ea. Noi nu avem de unde sa stim ce va spus profesoara ca trebuie sa puneti in portofoliu. Cu prietenie!

| CrIsTiNaAlE a răspuns:

Ce trebuie sa conțină acel dosar? Ex: imagini/desene, frunze presate, picturi? Ai putea cauta pe Google (pinterest) ai putea găsi ce cauți?