| andy14 a întrebat:

Buna astazi luni 11.06. 2012 se face scoala? Din cauza votarilor?

15 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Da, normal ca se face. Nu s-a vazut nimic la televizo, prin ziare... Deci visul tau nu se implineste happy

evenso
| evenso a răspuns:

Se face scoala azi, si nu are legatura cu votarile happy

| NoNameJunior a răspuns:

Da,se merge.
eu nu am putut veni astăzi pentru că nu prea mă simt bine:-s.

| manele20123onlinelolxdxdmwtf a răspuns:

Eu am scoala dimineata asa ca nu fac...Nush la cei cu scoala dupa amiaza dar cred ca se face.

| Lightning1997 a răspuns:

Da,se face. Votarea a avut loc ieri.

| ElDictator a răspuns:

Votarea a fost ieri nu azi => te duci la scoala

| Fireing a răspuns:

Da, scoala mea face, cunoscutii mei fac, cred ca si scoala ta face!

| Alina_4914 a răspuns:

Da deoarece votarile au avut loc duminica... si ai sa vezi ca azi nu mai ai sectiile de votare in clasa... fundita?

| ValentinL a răspuns:

Nu s-a anunţat nimic deci, da se face. happy

| BoOMsTyLe a răspuns:

Normal ca se face pretenas ce treaba au voturile cu scoala...bineinteles ca ne-ar fi placut sa stam acasa dar trebuie sa mergem laughing

| andy14 explică (pentru BoOMsTyLe):

Fratele meu s-a dus la scoala si s-a intors ca nu au strans urnele.

| BoOMsTyLe a răspuns (pentru andy14):

Aaaa pai depinde si unde a avut loc votarea daca a avut loc in scoala nu cred ca se fac eu am fost la liceu si e simulare si am stat doar 1 ora si m-am intors happy

| Malis_Raswan_1996 a răspuns (pentru andy14):

Nici la noi nu s-au strans urnele dar am facut toate orele

| Malis_Raswan_1996 a răspuns:

Dar din cauza Bacului se face scoala?
Ca am auzit ca s-a amanat la ora 12
si eu am de la 13, se merge la scoala?

| TheLexAmphetamine a răspuns:

Normalll. Ce legatura are scoala cu votarile? as vrea eu sa nu se faca scoala laughing.