| Dennysa_2748 a întrebat:

Azi la romana ne'a dat sa citim in vacanta niste nuvele si eu nu am nici una.Intrebarea mea este:Stiti cu ce masina pot ajunge la Biblioteca Cetrala(Judeteana) din Constanta? Si am inteles ca trebuie sa iti faci un abonament acolo. Ce trebuie sa aduc pentru a'mi face abonamentul si cat ar costa? Multumesc!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Nu pot să te ajut cu răspunsuri la întrebarile tale, dar uite povestirea unor nuvele pe website-ul
http://lecturirecenzate.ro/