| ~AleXa~ a întrebat:

Vreau sa imi fac abonament la o biblioteca...As vrea o biblioteca in Titan, Iancului...Si cat costa pe luna abonamentul?

4 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Sa coste? E am 2 abonamente la biblioteci diferite ( din Calarasi ) si nu costa nimic. Nu cred ca o sa te coste ceva. Nu mai e ca pe vremuri.

| pisioi a răspuns:

E una pe soseaua pantelimon nr 239. e biblioteca nicolae negrutzzi, sau biblioteca lucian blaga de pe sos mihai bravu, 116, bl d5, sau biblioteca nationala da incae in renovare o parte din ea.

| Pinkyyy;x a răspuns:

Pai poti sa iti faci abonament
pe numele la un parinte
la Mihai Bravu[pe iancului]
la biblioteca Lucian Blaga
si nu se plateste nimic.
nu poti sa iei mai mult de 5 carti.
si dupa ce le iei
iti da un termen
iti da o data
cand trebuie sa le inapoiezi.
succes vezi ce facitongue
funda?happy
si app mai e una pe langa piata delfinului.tongue
nu stiu sigur cum se numeste. dar e pe acolo
am intelesbig grin.

| FemeiaPaiangan a răspuns:

Pai ce e cu bani si eu nu stiam?laughing