| Andreea2013 a întrebat:

Blogg-ul meu: http://cartileandreei.blogspot.ro/ este despre carti, lectura, teme si nu este prea vizualizat. Eu incerc foarte mult sa postez lucruri interesante, dar nu pe multa lume intereseaza aceste subiecte. Ce sa postez sa fie mai "popular" si vizualizat? :)

Funda! :*

Răspuns Câştigător
| IncredibleJoker67 a răspuns:

Pune si tu niste curiozitati despre animale corpul uman povesti de groaza, haioase interesante, si ma poti sa mai pui si niste poza undeva intr-o rubrica(nu stiu cum se zice)si vei vedea ca o sa fie ma popular big grin