| Blackwoman27 a întrebat:

cand o sa se afiseze repartizarea la licee(pe net sau la scoala nu are importanta )? pe ce data? multumesc

8 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Pe 16 Iulie se vor afişa rezultatele.
Pa-pa.

| ElenaSA a răspuns:

Pe 17 pe net si poate ma repede la scoala.

| andreirapid a răspuns:

Mai dureaza! Lunea viitoare probabil big grin Unde ai dat?

| FaraSareDoi a răspuns:

Te lamuresc eu. Pe data de 16 se va face repartizarea computerizata, iar in ziua urmatoare, adica pe 17 vor fi afisate repartizarile, la scoala din care provii, la liceul in care ai fost repartizat, cat si pe internet.
Succes. Sa intri unde iti doresti.

| Stoica_Daniela_1978 a răspuns:

Se afiseaza pe 17 iulie, scrie si in acea carte cu admiterea daca o ai

| DianaBtw a răspuns:

Vor aparea la scoala, pe 16 iulie. (asa ne'a zis dirigu', deci nu stiu daca vor fi afisate si pe net. laughing )

| andreix2c a răspuns:

Nu apar pe 17 prima data. Pe 16 vor aparea pe net, iar pe 17 la scoli si licee.
Nu va uitati in ceilalti ani? Mereu se afiseaza cu o zi inainte sau in ziua repartizarii computerizate.

Exemplu:
http://static.admitere.edu.ro/2012/

In 2012 s-au afisat pe 13 iulie, cu o zi inainte de repartizare ( care trebuia sa fie pe 14), uitati-va la calendar.
In nici un an nu s-au afisat cu o zi dupa repartizare, mereu s-au afisat in ziua respectiva sau cu o zi inainte.

DECI PE 16 SE AFISEAZA PRIMA DATA, SAU CHIAR PE 15 ( CUM NE-A ZIS LA SCOALA )...

| alexutzateo a răspuns:

Pe data de 16 iulie se face repartizarea computerizata, iar pe data de 17 se afiseaza la scoala de unde provii si pesupun ca si pe net! succes sa intrii unde iti doresti!