| ştrumf_8528 a întrebat:

Care ar fi topul vostru al celor mai bune licee din Iasi? Pe ce loc s`ar situa liceul Vasile Alecsandri?

Răspuns Câştigător
| DonAnonymius a răspuns:

Pe primele locori se situeaza clar E.Racovita, C.Negruzzi si National.Vasile Alecsandri este un liceu bun, primul din Iasi cu programul Adservio. I-as da un loc 4 sau 5.

5 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Undeva pe locul 3 4. E Racovita si Nationalul primele apoi cred ca ar urma Alexandriul

| MyWorld a răspuns:

Poi ar fi asa: Racovita, National, Negruzzi, Eminescu, angryaici nu stiu), Alecsandri, s. a.

| alexutsuuu a răspuns:

Eu studie acolo...Sunt in 6A

| Blake1 a răspuns:

Pai ar fi ceva de genu Negruzzi, National Racovitza(rolling eyes)eminescu, alecsandri.

| TheLastDancer15 a răspuns:

Cred ca ar fi pe locul I la mine