| BlackStar27 a întrebat:

Care este cel mai bun liceu din Timisoara, pe profil de mate-info? Astept raspunsurihappy

5 răspunsuri:
| didiDia a răspuns:

Din cate stiu, Liceul Grigore Moisil este cel mai bun liceu din Timisoara. (are mai multe clase pe profil mate-info)

| alexs99 a răspuns:

Pentru mate-info iti recomand sa mergi la Liceul Grigore Moisil.

| sckumpik a răspuns:

Salut! ...Liceul "Nikolaus Lenau" este cel mai bun din Timisoara si al doilea cel mai bun din tara...dar nu stiu media sau ce profile are. Sper ca te-am ajutat.

| LovellyAngel a răspuns (pentru sckumpik):

Da... Al doilea cel mai bun din tara?laughing Fara suparare, e prima data cand aud de liceul asta.

| sckumpik a răspuns:

Nici eu nu am auzit de el... google-ul e de vina.laughingoricum sunt din constanta asa ca...big grin