| alinabucataru98 a întrebat:

Care este tematica pentru admiterea la facultatea de medicina veterinara Cluj? Cum se calculează media de admitere si din ce manuale se dă examenul? Mulțumesc happy

5 răspunsuri:
| alexandru0sorin a răspuns:

Man cauta pe situl lor ca scrie tot acolo clar. nu te poti baza toata viata pe straini pe internet uneori trebuie sa inveti sa cercetezi i singur scuze ca nu te ajut, dar pe termen lung e mai bine sa inveti sa te descurci...

| alinabucataru98 explică (pentru alexandru0sorin):

Cautasem pe site înainte să pun intrebarea. Nu scrie exact din ce manuale se dă examenul, altfel nu as fi întrebat. "Pe termen lung", e mai bine sa taci daca nu ai nimic folositor de spus. Mersi mult

| alexandru0sorin a răspuns (pentru alinabucataru98):

E vina mea ca nu sti sa cauti cum trebuie, nu? vrei sa te invat? mie mi-a luat 2 minute sa gasesc o singura pagina care raspunde la toate intrebarile tale si e fix pe situl facultatii.

asta e una din cele mai frivole intrebari de genul "nu vreti sa cautati voi pe internet pentru mine ca mie mi-e lene" pe care am vazut-o pe TPU.

| alinabucataru98 explică (pentru alexandru0sorin):

Se scrie "știi"*, deșteptul Pământului.

| alexandru0sorin a răspuns (pentru alinabucataru98):

Na ai trecut admiterea?