| soph999 a întrebat:

ce chestii importante din america stiti? sau din marea britanie? deci trebuie sa fac un rebus si pe coloana AB am "the statue of liberty" si trebuie asa cu monumente din america sau anglia...de exemplu la "h" white house sau ceva de genu...ma intelegeti? mie imi trebuie doar nume(in engleza daca se poatebig grin )de chestii importante.
p. s stiu si eu dar mai imi trebuie vreo 7, 8... ziceti cate stitibig grin
mersi beaucouphee heelove strucklove strucklove struck

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Stonehenge, Capitol House, Buckingham Palace, Westminster Abbey, Mount Rushmore.
Cam atatea imi vin acum.