| tHeAnGeLoFwOrLd a întrebat:

Ce credeti ca o sa ne dea la examen? Genu liric,genu epic,fabula,schita,nuvela,pastel,basm, caracterizare, semnificatia titlului sau opinia personala?

9 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Cred ca va da una din specile literale sau semnificatii, oricum mai bine le-ai invata pe toate.

| piTiCcu a răspuns:

Ori din genul Liric sau Epic.Succes la examen!

| fearlessss a răspuns:

Eu zic ca liric! Bafta!

| coco4000 a răspuns:

Genul epic

| yulymcl a răspuns:

Cred ca genul liric

| AndraR a răspuns:

Genul epic, dramatic, fabula, schita, caracterizare si opinia personala, cred. Asta ne-a dat diriga, chiar daca suntem in a VII-a(diriga e profa de romana). Succes la examen!

| LorenaTheway a răspuns:

Sper sa nu ne dea opinia personala, mai bine genul liric, oricum examenele astea sunt foarte grele si te scad mult, ce medie ai?

| airaad a răspuns (pentru LorenaTheway):

Examenele nu sunt grele... de ce gandesti negativ?laughing

| tHeAnGeLoFwOrLd explică (pentru LorenaTheway):

9.75 si m-am gandit ca o sa iau cam 6 la mate si la romana 8.TU?