| lmaoisme a întrebat:

Buna, ce credeti despre Colegiul National I.L. Caragiale din Bucuresti? Imi puteti spune despre colectiv, profesori? Va multumesc happy

4 răspunsuri:
| Shimozukushiki a răspuns:

Ce să îți spun... E un liceu numai de arfiști/arfiste de copii de bani gata, unde dacă nu te aduce tăticu cu Merțanu, și dacă nu ai haine și telefoane și haine scumpe, cam greu să reziști colectivului de acolo.
În schimb dacă ai toate astea, s-ar putea să ai noroc.

| alina2k18 a răspuns (pentru Shimozukushiki):

90% din elevi asa sunt, dar sunt si copii okay sa stii, putini, asta e adevarat.
Profesorii sa stii ca sunt foarte pregatiti si nu se uita daca esti copilu lu cutarica... daca inveti totul va fi ok cu ei, bineinteles ca sunt si cativa mai... altfelwinking

| lmaoisme explică (pentru Shimozukushiki):

Hmmmm... multumesc pentru raspuns, era unul dintre liceele pe care le-am pus in top. Am inteles de la mai multe persoane ca sunt fitosi acolo, dar nu stiam la ce nivel. Cred ca voi rezista, nu suport arogantele, dar le voi da cu ''seen'' daca este sa intru acolo. Nu ma duce tata cu mertanu', dar nici ''saraca'' nu sunt. O sa-ti iau in calcul opinia si o sa-mi regandesc alegerile de top pentru liceu. Multumesc!

| lmaoisme explică (pentru alina2k18):

Merci de raspuns, deci am sanse sa gasesc si cativa copii de treaba, nu? happy Sincer, pe mine nu ma intereseaza arogantele astea dintre elevi, stiam ca este de ''fite'', dar l-am pus in topul liceelor la care vreau sa merg pentru ca nu sunt nici eu una dintre cela mai ''okay'' persoane, la prima vedere par rea din cauza structurii fetei mele, dar in realitate sunt o persoana careia nu-i pasa cati bani ai sau de unde vii, spun asta pentru ca la prima vedere poate unii par asa... Pana la urma suntem in Bucuresti, peste tot se gasesc aceste feluri de copii. Apreciez raspunsul happy