| emipenet a întrebat:

Ce credeti, se poate copia la Evaluarea Nationala? funda!

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Da, întotdeuana se va putea trișa ceva, undeva. Crezi că te caracterizează? Nu risca totuși.

| MihaiNicu23 a răspuns:

De sa sa copiezi si sa ajungi tot la scoala de arte si meserii, nu are rost.

| ziftode a răspuns:

Probabil, DAR, de ce ai face-o?
nota respectiva are numai valoare informativa

| Victoria18 a răspuns:

In locul tau nu as risca. Eu stiu de un elev care a copiat la bac, a intrat bine mersi la facultate si in nu stiu al cate-lea an de facultate ministerul s-a uitat aleatoriu la inregistrari si a nimerit-o chiar pe aia a liceului unde a copiat si i s-a anulat automat facultatea si a fost retras de acolo.

| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Se poate, rost nu are...

| aADI a răspuns:

Absolut, eu și la bac am copiat și la facultate copiez.

| Nico23458 a răspuns:

Sunt camere de filmat și supraveghetori.

| utilizator9 a răspuns:

Sigur ca se poate, se uita supraveghetorul intr-o lucrare foarte buna, ii sopteste altuia, sau ia problema rezolvata de la profesor si o scrie pe mana si ii da unuia sa copieze, apoi ala care chiar a invatat are surpriza sa ia nota mai mica decat cel care a copiat.

| splashytudor a răspuns:

Nu ai de ce sa copiezi la Evaluarea Nationala, e doar un test ca sa-ti afli / sa-ti afle profesorii / parintii statusul scolar.