| 870645 a întrebat:

Ce facultati imi recomandati sa urmez avand in vedere ca sunt la filologie. Si ce parere avezi daca as putea fi atmisa la academie avand in vedere ca in urma unei operati la mana nu pot sa o mai indrept dar in rest pot sa fac totul cu ea.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti urma orice facultate vrei, bineinteles daca reusesti la admitere, cu exceptia celor legate de politie, de armata si de SRI, pentru care trebuie sa fii perfect sanatos.