| BloodAndBon3 a întrebat:

Ce inseamna exteriorizarea eului liric si retragerea eului liric (definitie si exemple daca se poate ).Dau funda pentru cel mai bun raspuns. happy

Răspuns Câştigător
| Rose123 a răspuns:

laughing Esti la "Emotie de toamna" de N.Stanescu? Daca da, inseamna ca avem acelasi manual. Pai... exteriorizare : tot ce tine de miscare, actiune. Retragerea este reprezentata de starile sufletesti sau de expresiile care arata frica, teama.

| LARIqueen a răspuns (pentru Rose123):

Chiar acum imi fac si eu tema si tot aici sunt. La Emotie de toamnă mersiiihappy

1 răspuns: