| anonim_4396 a întrebat:

ce licee bune stiti in Alexandria?happyvreau sa'mi spuneti voi unde sunteti si cum sunt profesoriibig grin, si sa'mi spuneti parerile voastre despre pedagogic, ipte, Alexandru Dimitrie Ghica si Noica.Ms:*!

1 răspuns:
| Melinda1219 a răspuns:

Eu cred ca pedagogic este.
Ghica mi se pare un liceu in care elevul face ce vrea. fumeaza cot la cot cu proful si vb urat.
IPT cred ca este pe pozitia a doua.iar despre noica nu stiu ce sa zic, oricum e slabut liceul.
So, cel mai the best este pedagogicul deoarece maria sa, elevul, este pregatit sa devina omul de maine.