| IdontWantYou a întrebat:

Sal TPU puteti sa'mi spuneti si mie cate ceva despre filmul Orfana? Tot ce stiti despre el.Si pls nu'mi dati linkuri cu descrieri. vreau parerile voastre.

1 răspuns:
| myha a răspuns:

Filmul se bazeaza pe povestea unei fetite orfane pe care nimeni nu vroia sa o adopte. Intr-o zi o familie vine sa viziteze orfelinatul in speranta ca vor gasi un copil pe care sa il adopte si sa il creasca deoarece ea tocmai pierduse copilul pe care il astepta.
Se simt atrasi de fetita Esther si hotarasc sa o adopte. Numai ca in urmatoarele zile, fetita are un comportament ciudat, ceea ce pune cuplul pe ganduri.
Presupusa ' fetita' se dovedeste in final a fi o femeie in corpul unei fetite scopul ei fiind sa-l ademeneasca pe ' tatal ei' si sa destrame casnicia cuplului. Cu timpul, el incepe sa prinda incredere oarba in fetita adoptata si sa se indoiasca de propria sotie.
In final totul se termina cu bine deoarece cuplul reuseste sa reziste acestei incercari.
De aceea cand adopti un copil este bine sa ii stii si trecutul.

Sper ca te-am ajutat. Am scris cevalaughing.