| igrec005 a întrebat:

Ce liceu imi recomandati din Constanta? Dar care sa nu fie de fite, sau cu multe persoane fitoase, cu copii de bani gata. Eu as vrea la Regina Maria, ce imi puteti spune despre el?

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
Intra pe www.admitere.edu.ro si uita-te la mediile de admitere.Mediile cam spun totul! Bafta! Parerea mea e ca cel mai bine e sa alegi un liceu teoretic.

| JenniferJannet a răspuns:

Eu o sa aleg dintre mircea si traian. sunt foarte bune si am prieteni acolo