| gigika a întrebat:

Buna ce materii sunt in clasa a 9 a la profilul economic multumesc fundita

Răspuns Câştigător
| deejaydiablo a răspuns:

Cele normale mai putin muzica si desenul ( cel putin asa am facut eu anul trecut) si specialitati economice: cps( calitatea produselor si serviciilor) pue ( patrimoniul unitatii economice) si oue (organizarea unitatii economice) si... eps ( educatie pentru sanatate ) si logik in caz ca nu ai facut. in rest le stiibig grinwinking