| ştrumf_8528 a întrebat:

Ce părere aveți despre Colegiul Național Emil Racoviță (Iasi)? happy Cum sunt profesorii, elevii? Mulțumesc anticipat :*

1 răspuns:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Măi, eu studiez aici şi chiar sunt mulţumită. Poate unii profesori sunt mai exigenţi, dar e în regulă atâta timp cât înveţi şi ştii ceea ce faci. Cu timpul, ai să vezi că sunt de treabă şi ajungi să îţi facă plăcere ora lor.
Despre elevi nu prea am ce să zic, sunt ca oricare alţi oameni. Per total, este o atmosferă foarte chill! Recomand!