| NewYorker a întrebat:

ce parere aveti despre Colegiul National Andrei Saguna din Brasov?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.este un liceu bun, cu profesorii foarte exigenţi şi din câte am înteles de la mătuşămea că a predat acolo la ora de matematică la majoritatea porfesorilor trebuie să faci pregatire cu dânşii ca să nu rămâi corij respectiv să nu treci clasa cu 5 happy

2 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Nicio părere

| PinkySilvia a răspuns:

Este un liceu bun...dar inveti foarte mult, la Mesota e mai fain:X:X iti spun din propria experienta!big grin