| sistar19 a întrebat:

Bună! Ce trebuie să învăț pentru bac la română, istorie și geografie?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Toata materia din calsele XI si XII.

| gabicoo a răspuns:

Tot ce nu ai învățat până acum.

| ReddY25 a răspuns (pentru gabicoo):

Poate tot a învățat ceva happy

| johnnny123 a răspuns:

Materia

| Hyperion7 a răspuns:

Ai programele pe net, da doar un search cu "programa bac romana, istorie etc" și găsești
Bafta!

| ReddY25 a răspuns:

Lecțiile predate de profi

| LisaJulie a răspuns:

Deci in primul rand trebuia sa faci legătură cu profesorii sa îți spună ce trebuie sa înveți și cum, sa faci teste și sa ai bine pusa la punct teoria! Adică la geografie harta Europei și României, cele 9 capitole la istorie și operele la romana! Astea trebuie știute iar apoi sa faci teste

| CosminGanea231 a răspuns:

Lectiile. Te mai uiti pe manuale, pe caiete, pe YouTube chiar, in general pe net.