| ClauditsSa24 a întrebat:

Cine imi poate da idei de proiecte originale legate de medicamente? (somnifere, antibiotice) As vrea sa fac ceva creativ, care sa atraga atentia, insa nu imi vine nimic in minte. Va multumesc!

2 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Proiecte de medicamente? adica? Vrei sa faci medicamante? Da mai multe detalii.

| ClauditsSa24 explică (pentru danutzu96):

Idei de proiecte legate de medicamente. De exemplu: o capsula in marime mai mare, in care sa contina biletele cu informatii despre medicamente, sau un singur medicament. As putea pune in practica aceasta idee, insa nu stiu cum sa pot face capsula.