| marta_3895 a întrebat:

Bunahappy
cine imi poate zice si mie unde pot gasi eseu cu tema ``aventura, calatorie``?
sau sa`mi dati macar vreo idee despre o calatorie imaginara(unde as putea sa calatoresc). si cu aventuribig grin
mersi anticipathappy
>funda.:
pa!

1 răspuns:
| DenisaLuciaBarbu a răspuns:

Ai putea sa mergi la mare cu prietenii si(stiu ca e o idee stupida:d ce urmeaza) si acolo sa dai de niste sirene care il rapeste pe unul dintre prietenii tai si voi treebuie sa mergeti dupa el si gasiti o iarba cu care puteti respira sub apa si asa mai departe.O porcarie stiu! te poti uita la un film Sf si ideile vin imediat. daca nu priveste asta:
http://www.referatele.net/referat/Fizica/calatoria-in-timp_532.html
poate te ajuta cu ceva, nu stiu...