| AllysaDeea a întrebat:

Cine stie cum e la cuza in Galati? sau la pedagogic? mircea eliade (fost gheorghe asachi)? sf maria? sunt in alerta...rolling on the floor

Răspuns Câştigător
mira
| mira a răspuns:

Sunt licee pentru toate categoriile de elevi. Daca te simti in stare de performanta, mergi la primele doua. Daca esti mai comoda la invatatura, mergi la celelalte licee.Acolo profesorii se vor stradui din rasputeri sa te faca sa progresezi si te vor ajuta sa termini liceul.