| TheBleuFlower a întrebat:

cine stie un site cu bilete la x factor Romania la marea finala atunci cand vine 1D in Romania...
fundita

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Raspunsul firesc este " cine naiba e 1D?" laughing
Noroc de Google, care traduce 1D in One Direction. Imi plac melodiile lor.
Nu sunt bilete de vanzare! Poti castiga un loc participand la concursuri pe Facebook si Twitter. Si posibil ca fanii, marea masa a lor, vor putea sa ii vada pe o scena exterioara, unde ei vor saluta si vor trimite bezele, apoi vor merge sa-si execute rutina, in interior. Deocamdata nu e nimic sigur.
Mult noroc la concursuri!