| anonyymuusss a întrebat:

De unde as putea cumpara bilete pentru finala x factor? Este adevarat ca vin One Direction?

Răspuns Câştigător
| DANA_6602 a răspuns:

Buna! Da-mi voie sa-ti spun ca la finala X Fator, nu iti poti cumpara chiar asa de usor bilete, deoarece cunosc persoane care se duc, iar ele se duc fiindca au fost invitate de persoane de pe scena sau de altii de acolo mai importanti. Iar One Direction, fara suparare, dar nu va veni. Acela este doar un zvon.

| anonyymuusss explică (pentru DANA_6602):

Multumesc de raspuns. nu-mi mai fac planuri..haha.

1 răspuns: