| Cookie21 a întrebat:

Bună,comunitate! Ieri s-a desfășurat Olimpiada de limbă, comunicare și literatură română Etapa Județeană, știe cineva când se vor pune rezultatele pentru Ialomița? Nu am nicio veste de la doamna profesoară. Mulțumesc!

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Olimpiada a fost sâmbătă, deci, rezultatele se vor afişa de azi/luni sau chiar de marţi încolo :)

Rezultatele ar TREBUI publicate pe site-ul Inspectoratului Şcolar Ialomiţa :
http://www.isjialomita.ro/......concursuri
Care, observ că NU este actualizat :(

Deci, cel mai probabil, NU le vei găsi pe net, ci DOAR afişate pe paginile web a centrelor în care s-a organizat olimpiada ( sau afişate la avizierele şcolilor respective )...

Toate cele bune.

| maria6 a răspuns:

Luni sau marti.