| mimimumu a întrebat:

Buna,copilasi! Vreau sa vă spun ca ma gândesc de pe acum la ce liceu voi da.Eu sunt din Navodari si ma gândesc sa dau la liceul "Lazar Edeleanu" pentru ca e aproape de casă.

Sunt condiții bune acolo? Sălile de clasa sunt ok? Băile sunt ok? Holurile au pardoseala ok? Sala de sport este spatioasa? Au magazin in scoala? Laboratoarele sunt ok?

Ma adresez mai mult elevilor năvodăreni care invata acolo: Aveti poze din interiorul liceului? Scuzați daca cer prea mult.Va multumesc oricum.

1 răspuns:
| qpZappy a răspuns:

E ok liceul, totul e ok. Dar daca ai medie pentru un liceu mai "bun" in Constanta, nu ezita! Ps. Daca vrei, inveti oriunde. Pentru intrebarile de mai sus : totul e ok, conditii sunt, sala este spatioasa, magazin este in scoala, labratoarele sunt super ok. Profesorii sunt exigenti *unii*.