| ParanoidKidu a întrebat:

Cum e la profilul mate-info intensiv informatică? E greu?

6 răspunsuri:
| Chris a răspuns:

Eu sunt la profilul mate-info, intensiv informatică și nu este greu. Dacă îți place informatica (și matematica) va fi bine. Mie, de exemplu, nu îmi place niciuna, dar când eram în clasa a VIII-a mi s-a părut o idee bună. Gândește-te bine înainte și cântărește toate posibilitățile. Dacă ai vreo nelămurire sau dorești completări, trimite-mi un mesaj privat. Mult succes!

| Nessie a răspuns:

Acum depinde si cat de buna esti mate, oricum e greu, mai ales info intensiv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte greu dar cat timp ai pasiune nu e imposibil. Si eu vreau sa merg la acest profil, am ales profilul asta pentru ca imi place mult fizica.

| 1onut a răspuns:

Mie matematica mi se pare extrem de grea... oricum, cand eram eu a 9-a, nu am inteles mai nimic. Aveam noroc ca imi place informatica si cu asta vreau sa merg mai departe.

Răspuns utilizator avertizat
| hurricane94 a răspuns:

E destul de simplu daca stii matematica, informatica o inveti pe parcurs deoarece ajungi ca in clasa a 11a sa ai 7 ore de informatica pe saptamana.