| A201298 a întrebat:

Cum este intr-un camin(de liceeni)? Este program strict(gen ora de stingere sau ora in care sa fi prezent in incinta caminului etc) Cate persoane stau intr-o camera? Exista baie la fiecare camera? Funda happy

1 răspuns:
| Diiana232997 a răspuns:

Fiecare camin este diferit, unele au 2 locuri intr-o camera, altele 3, 4, 5, samd. Fiecare camin are dotarile lui, unele au baie in camera, altele nu. Cat despre program nu cred ca este asa strict, doar daca este ceva liceu militar.