| SugarAndSpice a întrebat:

Cum se traduce ' eu conozco '? (Este limba franceza, iar pe google translate nu merge)

14 răspunsuri:
| missbee a răspuns:

Google Translate mai are dreptate din când în când. Nici "eu" și nici "conozco" nu există în vocabularul limbii franceze. Dacă lași google să detecteze limba, el selectează spaniola, și se traduce "eu știu":
http://translate.google.ro/#auto|ro|eu%20conozco
Ori în franceză se spune "Je sais".

^^ Baftă.

| Esperança a răspuns:

Eu cuvantul asta il stiu in spaniola, nu franceza si inseamna "eu cunosc"

| pwp a răspuns:

Nu e franceza, ci spaniola!
si se traduce ''eu cunosc''

| TraficantaDeVisee a răspuns:

Nu stiu ce o mai fi si cuvantul asta dar oricu franceza nu este

| TTM5 a răspuns:

Spaniola: eu conozco = eu cunosc
Franceza: je connais = eu cunosc

| AnemonaP a răspuns:

Nu cred ca este in franceza cred ca se traduce :eu stiu sau eu cunosc

| alexandradya a răspuns:

Conozco nu e in franceza este in spaniola... si inseamna cunosc...

| Ecou a răspuns:

Aha poate ca e spaniola si nu franceza! adica in spaniola conozco inseamna = cunoaste deci, eu cunosc...

| Diddy a răspuns:

Esti sigur ca nu e pe spaniola?
Din cate stiu eu, in franceza nu exista asa ceva.
Daca e spaniola, se traduce ca 'eu stiu' ^^

| metallica666 a răspuns:

La sigur nu e franceza! cred ca e spaniola, uite aici http://translate.google.ro/#es|ro|%20eu%20%20conozco%20%20%20

| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

E in spaniola.Deaia nu merge

| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ a răspuns:

Din pacate, este limba spaniola din cate stiu eu, nu stiu poate e si in fraca structura dar inseamna eu cunosc, eu stiu big grin

| MilkChocolatte a răspuns:

Eu cunosc? laughing) si pare italiana.

| DidyyDyana a răspuns:

Sa traduce din romana in franceza asa "Je conozco"