| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Cunoasteti un site de unde pot descarca DOOM 3 sau cel putin un pdf unde se afla noile modificari?

10 răspunsuri:
| HUAWEHUAWE a răspuns:

Buna.
intra pe google, scrie 1337x si acolo m-am uitat acum, exista mai multe doom 3.

| heavenf a răspuns (pentru HUAWEHUAWE):

Cred ca nu m-am exprimat eu cum trebuie?
M-am referit la dictionarul ortografic ortoepic si morfologic al limbii romane

| Salontanul a răspuns (pentru heavenf):

Da. Denumirea completa este DOOMLR si de aia induce la joc. Unii nici n-au auzit de DOOMLR 3. Nu cred ca-l vei gasi gratuit! In schimb am gasit 2: https://diacritica.files.wordpress.com/2010/04/doom2.pdf

| heavenf a răspuns (pentru Salontanul):

Ma gandisem ca specificând pdf nu mai e nevoie sa adaug si ' al limbii romane '
2 am si eu in varianta fizica ca sa zic asa, dar mulțumesc?

| biggbounss a răspuns:

Cine vrea cartea pdf sa imi dea un email
fisierul are 30 de MB si peste 1000 de pagini

reintroeleveld@outlook.com

| Vasi25 a răspuns (pentru biggbounss):

Baciuv@yahoo.com

| PolluxKst a răspuns (pentru biggbounss):

Evonyprimo@gmail.com

| XELENY a răspuns (pentru biggbounss):

Dorinanicu@yahoo.com

| mariaraluca11111 a răspuns (pentru biggbounss):

Bună, daca oferta mai este valabilă, as aprecia foarte mult ajutorul.
mariaraluca101@gmail.com

| Jfiov a răspuns (pentru biggbounss):

Jhopejimin58@gmail.com