| cioco1tweety a întrebat:

Daca am fost admisa initial la facultate pe locurile cu taxa si in urma confirmarilor am trecut la buget mai trebuie sa fac ceva? Locul il am deja confirmat (adica actele originale) si am platit si prima parte din taxa. Banii cand si cum ii recuperez? Mai trebuie confirmat locul la buget sau ceva de genul asta? (la secretariatul facultatii nu raspunde nimeni de ceva zile). Multumesc.

1 răspuns:
| lastOne a răspuns:

Incearca sa te duci personal, ei sunt cei mai in masura sa iti raspunda la intrebari.